כמה שרת בענן עם דיסק פלאש יכול להגביר את הביצועים?

IP מחשבים תוכנה ותקשורת
כמה שרת בענן עם דיסק פלאש יכול להגביר את הביצועים?

כמה שרת בענן עם דיסק פלאש יכול להגביר את הביצועים?

אחסון פלאש בענן הוא עדיין הצעה יקרה עבור מרבית העסקים. מי שרואה פלאש כאופציה תוהה אם יתרונות הביצועים של פלאש שווים את העלות הנוספת. התשובה, כמו ברוב הדברים היא: זה תלוי.

אחסון פלאש

היעילות של תשתיות ושרתי ענן שפורצות את המגבלות הפיזיות של כונני דיסק קשיח מדור קודם. ארגונים רבים משיגים שיפור רב על ידי העברת כמות גדולה של יישומים קריטיים לשרתי ענן פרטיים. וכשמדובר באופן ספציפי על מהירות פעולות הקלט / הפלט, אנשי IT צריכים לשקול לשדרג את פתרונות האחסון שלהם. פתרונות אחסון של דיסקים מבוססים פלאש SSD מהווים פתרון מדהים מכיוון שהם עוזרים לארגונים לייעל את המהירות ולשפר את רמת היעילות.

הפלאש מספק מספר יתרונות לעומת פתרונות אחסון ישנים מבוססים דיסק מכני שלא יעילים או מזדקנים, במערכי האחסון ומפחיתים משמעותית את תקורת ה- IT. אפשרות אחסון של נתונים על דיסקים מסוג פלאש תספק את הגמישות להתקין תכונות חדשות, מערכות מחשבים ושרתים וירטואליים, ויתרה מכך, תאפשר למשתמשים להתמודד עם עומסי עבודה מרובים בעבודה עם מקור אחסון יחיד.

אחסון ענן היברידי

עבודה על שרתי ענן עם מערך אחסון דיסקים מסוג פלאש SSD עשוי להיראות כאופציה אידיאלית לאחסון נתונים, אך חשוב להבין כי אנשי ה IT לא יעברו לחלוטין לפלאש מסיבה פשוטה שכל נתונים שונים. ישנן מערכות שונות של נתונים השוכנות במרכז הנתונים, חלקן משמשות ופעילות, ואילו אחרות "מתקררות" מכיוון שהיא נותרה ללא שימוש, וארגונים עדיין משלמים כדי לשמור על נתונים קרים בסביבה. כאן מתברר כי שירותי ענן יעילים ביותר.

למרות שענן מציע יתרונות עלות וגמישות מרובים לארגונים, קיימת בעיה מתמשכת בטכנולוגיה שהיא שיהוי במידה ואין רוחב פס מספק בצד הלקוח בחיבור לשרת ענן. בהתחשב בכך שענן מציע יתרונות רבים למשתמשי הקצה סוגיה מסוימת זו האטה את מעבר הנתונים. עבור ארגונים רבים, פירושו השפעה על הכנסות כמו המגזר הפיננסי אינו יכול להרשות לעצמו אפילו מיליוני שניות של איטיות ברשת מכיוון שהוא יכול להוביל להפסד של מיליוני דולרים. תיקון בעיה זו והעברת הכל מהאחסון המקומי ייקח זמן. אבל כשמדובר בנתונים קרים או כמו שאומרים נתונים פושרים, פיתרון אחסון בענן הוא הדבר הטוב ביותר שעסק יכול לעשות.

באיי.פי מחשבים כל השרתי ענן מבוססים כבר על דיסקים SSD מהירים במערכי אחסון מהמתקדמים ביותר שיש.

להצעה משתלמת צרו קשר: 077-4000179

צרו קשר

איי.פי מחשבים

אהבתם שתפו:
רוצים שקט בנוגע למחשבים של העסק?

נא למלאות את הפרטים ונציג יחזור אליכם להצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם!

IP מחשבים – חברתנו הוקמה בשנת 2003 ומאז ועד היום מתמחה בשרותי מחשוב לעסקים, בדגש על שרתים וירטואליים בענן בחוות השרתים שלנו, חוזי שרות ברייטנר חודשי, פתרונות גיבוי און ליין, צוות אנשי סיסטם ומוקד HELP DESK זמין לשרות הלקוחות, מתמחים בשרתי SAP, פריורטי וחשבשבת הן במודל שכירות והן כשרות קבוע עם רישוי הלקוח, כמו כן ברשותנו מעבדת תיקון מחשבים ניידים מהגדולות בארץ כולל תיקון מקבוק.

מידע נוסף
סנטינל וואן - SentinelOne - פתרון ההגנה המתקדם בעולם לעסקים

SentinelOne – פלטפורמת הגנת מהדור הבא

אמצעי אבטחה מקיפים הם אלה המספקים הגנה מקצה לקצה לנכסים בתוך ארכיטקטורת ה-IT של הארגון. SentinelOne הוא דוגמה לפלטפורמת אבטחה ארגונית מקיפה המספקת תכונות איתור,

מהי פקודת פינג

מהו Ping, ולמה הוא משמש ?

האם אי פעם חווית איטיות באינטרנט כל כך קשה שרצית לזרוק את המחשב שלך דרך החלון הסמוך? לפני שתעשה זאת, אנו כאן כדי לעזור לך

שווה קריאה
רוצים שקט בנוגע למחשבים של העסק?

נא למלאות את הפרטים ונציג יחזור אליכם להצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם!

דילוג לתוכן