SentinelOne – פלטפורמת הגנת מהדור הבא

IP מחשבים תוכנה ותקשורת
סנטינל וואן - SentinelOne - פתרון ההגנה המתקדם בעולם לעסקים

אמצעי אבטחה מקיפים הם אלה המספקים הגנה מקצה לקצה לנכסים בתוך ארכיטקטורת ה-IT של הארגון.

SentinelOne הוא דוגמה לפלטפורמת אבטחה ארגונית מקיפה המספקת תכונות איתור, ציד ותגובה המאפשרות לארגונים לגלות נקודות תורפה ולהגן על פעולות IT.

SentinelOne משלב בינה מלאכותית סטטית (AI) כדי לספק הגנה בזמן אמת על נקודות קצה ולהפחית תוצאות שגויות שמסיטות את החקירות או הופכות את זיהוי האיומים לתהליך עתיר הון.

תכונות הפלטפורמה כוללות:

 

איתור איומים

זיהוי איומים בזמן אמת תומך בתגובה מיידית המפחיתה איומים שהתגלו לפני שהם פוגעים במערכות אקולוגיות של IT. SentinelOne משתמש בתכונת בינה מלאכותית התנהגותית מוגנת בפטנט כדי לזהות פעולות ודפוסים זדוניים. זיהוי איומים מיושם כדי לזהות התקפות ללא קבצים, יום אפס והתקפות ברמה הלאומית. השילוב של AI מבטיח שאיומים יתגלו בזמן, מה שמפחית את ההשפעות של תוכנות כופר והתקפות דיוג.

 

ציד איומים

ארגונים צריכים להציב למטרה לקיים תהליך פרואקטיבי לגילוי איומים ולא תהליך תגובתי. ציד איומים יזום מבטיח חיפוש אחר התקפות לפני שהן מגיעות לרשת או לתשתית ארגונית. SentinelOne מספק זמני שאילתה מהירים ופעולות מתקדמות בעת ציד איומים. הפעולות המתקדמות כוללות הקשר פורנזי עם אינדקס מראש כדי להבין את המניע מאחורי התקפות, מעטפת מרחוק יליד מלא ועוד.

 

מניעה בעזרת AI

SentinelOne משלב AI סטטי בנקודות קצה כדי למנוע התקפות בזמן אמת. השילוב של AI מבטיח שהאיומים יטופלו במהירות לפני שהם יכולים להשפיע על מערכות הרשת. מודל המניעה של SentinelOne יכול להיות יעיל יותר מפתרונות אנטי-וירוס מדור קודם, מכיוון שהוא מייצר תוצאות שגויות נמוכות תוך התמקדות במניעת איומים אמיתיים.

 

תגובה אוטומטית

SentinelOne עושה שימוש ב-ActiveEDR כדי להגיב לבעיות בתוך רשת. ActiveEDR משלב AI התנהגותי ומסוגל להפוך ולהסיר פעילויות זדוניות בניתוח. ארגונים יכולים להפוך את תהליך התגובה לאוטומטי כדי להבטיח שהוא מתרחש בזמן אמת. התגובה בעזרת AI מבטיחה שמכשירים המחוברים לרשתות ארגוניות יכולים להגיב באופן אינדיבידואלי לאיומים בזמן אמת.

 

סקירה כללית של פתרונות SentinelOne

SentinelOne מציעה פתרונות המספקים הגנה, זיהוי ותגובה של נקודות קצה בזמן אמת, ומנטרת מסגרות IoT לאיתור נקודות תורפה. פתרונות אלה גם מספקים תכונות וממנפים את הענן ליכולת מדרגיות. פתרונות אלו כוללים:

 

פלטפורמת SentinelOne Singularity

פלטפורמת הסינגולריות היא הפתרון העיקרי שמציעה SentinelOne להגנה על נקודות קצה. הפלטפורמה מאפשרת ציד איומי על פני ארכיטקטורה ארגונית מורכבת אפשרית. ארגונים פורסים את פלטפורמת Singularity כדי לקבל תובנות מעשיות לגבי מצב האבטחה של רשתות ארגוניות. הפלטפורמה מספקת הגנה, זיהוי ותגובה של נקודות קצה ואבטחת ענן למשתמשי הקצה שלה. עם SentinelOne ארגונים יכולים להחזיר את נקודות הקצה הנגועות למצב הנגוע מראש. זה משמש ככלי רב עוצמה לשחזור נתונים והפחתת אסונות.

 

ה-SentinelOne Ranger

פתרון זה מיועד לארגונים עם מסגרות IoT או מספר מכשירים מחוברים עם גישה לרשת מרכזית. ה-SentinelOne Ranger הופך מכשירים בתוך הרשת לזקיף. ה-Sentinel ממפה ואוכף תקנות אבטחה ארגוניות בכל מכשיר. הזקיף מוסיף לתכונותיו התקני ציד ופגיעויות בין מכשירים. SentinelOne Ranger מועבר דרך הענן מה שהופך אותו לתואם לשימוש בפלטפורמות IoT של צד שלישי או בפתרונות ענן תעשייתיים.

 

מנתחי אבטחת סייבר של SentinelOne

SentinelOne פורס את מנתחי אבטחת הסייבר ככלי פורנזי לגילוי איומים בתוך ארכיטקטורה ארגונית. הכלי בודק אירועים חשודים ומספק בדיקות משפטיות לדוגמא לפי דרישה. משתמשי קצה מקבלים הודעות על אירועים קריטיים ודוחות ציד לאחר זיהוי כאשר SentinelOne נפרס לאחר שמתרחשת פרצת נתונים.

 

SentinelOne Vigilance

SentinelOne Vigilance מאפשרת הערכת איומים מהירה והגנה מפני הפרות. פתרון זה פועל מסביב לשעון כדי להבטיח שמתגלות מתקפות מתקדמות. היכולת שלו להגיב בזמן אמת לכל התראה מוסיפה שכבת הגנה נוספת לפעולות ה-IT שלך. כפי שהשם שלו מרמז, עם SentinelOne Vigilance, מתחילה מעקב קבוע אחר פגיעויות והתגובה אוטומטית.

 

סיכום

SentinelOne מציעה לארגונים את האפשרות להשתמש בפלטפורמת SentinelOne המספקת הגנה מקיפה על נקודות קצה או פתרונות בודדים הניתנים לשילוב בפלטפורמות ענן שונות.

אהבתם שתפו:
רוצים שקט בנוגע למחשבים של העסק?

נא למלאות את הפרטים ונציג יחזור אליכם להצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם!

IP מחשבים – חברתנו הוקמה בשנת 2003 ומאז ועד היום מתמחה בשרותי מחשוב לעסקים, בדגש על שרתים וירטואליים בענן בחוות השרתים שלנו, חוזי שרות ברייטנר חודשי, פתרונות גיבוי און ליין, צוות אנשי סיסטם ומוקד HELP DESK זמין לשרות הלקוחות, מתמחים בשרתי SAP, פריורטי וחשבשבת הן במודל שכירות והן כשרות קבוע עם רישוי הלקוח, כמו כן ברשותנו מעבדת תיקון מחשבים ניידים מהגדולות בארץ כולל תיקון מקבוק.

מידע נוסף
מיחזור פסולת אלקטרונית

מיחזור פסולת אלקטרונית

פסולת אלקטרונית יש לכם ציוד ישן מיחשוב ישן וציודי IT כגון שרתים,מחשבים, רכזות, וכ"ו בעסק שרוצים למחזר ולתרום לאיכות הסביבה ? במקום לזרוק אותו אנו

שרתים מחודשים / יד שניה למכירה או השכרה

שרתים מחודשים למכירה\השכרה

שרתים מחודשים / יד שניה למכירה או השכרה במסלול שכירות ליסינג שרת Dell T320 שרת משרדי₪ 750חודשי + מע"מ 1 מעבד E5-2403 זיכרון 16 גיגה

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים

המלצות למעבדה לתיקון מחשבים ניידים כחלק ממערך השרות שלנו ללקוחותינו העסקים וגם הפרטים, אנו מעמידים מעבדה לתיקון מחשבים ניידים מהגדולות בארץ, מלאי גדול של חלקי

שווה קריאה
מיחזור פסולת אלקטרונית
מיחזור פסולת אלקטרונית

פסולת אלקטרונית יש לכם ציוד ישן מיחשוב ישן וציודי IT כגון שרתים,מחשבים, רכזות, וכ"ו בעסק שרוצים למחזר ולתרום לאיכות הסביבה ? במקום לזרוק אותו אנו

קרא עוד »
רוצים שקט בנוגע למחשבים של העסק?

נא למלאות את הפרטים ונציג יחזור אליכם להצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם!

דילוג לתוכן