מדוע גיבוי של אופיס Office 365 הוא קריטי

IP מחשבים תוכנה ותקשורת
גיבוי אופיס 365

כפלטפורמת SaaS (Software as a Service) חזקה ובעלת יכולת גבוהה, Microsoft Office 365 מתאים באופן מושלם לצרכים של ארגונים רבים. Office 365 מספק זמינות של יישומים וזמן פעילות כדי להבטיח שהמשתמשים שלך לעולם לא מדלגים על פעימה, אך גיבוי של Office 365 יכול להגן עליך מפני איומי אבטחה רבים אחרים.

אולי אתה או הבוס שלך חושבים, "סל המיחזור כנראה מספיק טוב." כאן רבים מהאנשים טועים. משך הזמן הממוצע מפגיעת נתונים לגילוי הוא מעל 140 יום.

בגלל הפער הגדול לגילוי הטעות. הסבירות גבוהה שלא תבחין שמשהו חסר או נעלם עד שיהיה מאוחר בשביל לשחזר את המידע מפח המיחזור.

משיחות עם מאות אנשי IT בתחום, העולם שעבר ל- Office 365 עולות התובנות הבאות:

6 נקודות התורפה בהגנה על נתונים עולות לראש:

  • מחיקה בטעות של תיבת הדואר או מיילים
  • מדיניות ארגונית לא נכונה
  • אבטחה פנים ארגונית שלוקה בחסר
  • אבטחה חוץ ארגונית שלוקה בחסר
  • עמידה ברגולוציה משפטית שמחייבת חלק מהארגונים
  • ניהול היברדי של הדואר והאופיס 365

6 סיבות קריטיות לגיבוי של Office 365

1.מחיקה

אם אתה מוחק משתמש, בין אם התכוונת לכך ובין אם לא, מחיקה זו משוכפלת ברחבי הרשת, יחד עם מחיקת אתר SharePoint האישי שלהם ונתוני OneDrive שלהם.

כולל פחי מיחזור מקוריים והיסטוריות גרסאות, ב- Office 365 יכול להגן עליך רק מפני אובדן נתונים באופן מוגבל, שיכול להפוך התאוששות פשוטה מגיבוי תקין לבעיה גדולה לאחר ש- Office 365 מחק את הנתונים באופן סופי לנצח.

ישנם שני סוגים של מחיקות בפלטפורמת Office 365, מחיקה רכה ומחיקה קשה. דוגמה למחיקה רכה היא ריקון התיקיה פריטים שנמחקו. זה מכונה גם "נמחק לצמיתות". במקרה זה, עוד ניתן לשחזר, מכיוון שהפריט עדיין נמצא בתיבת הדואר פריטים הניתנים לשחזור.

מחיקה קשה היא כאשר פריט מתויג למחיקה מוחלטת ממאגר תיבות הדואר. ברגע שזה קורה, זה בלתי ניתן לשחזור, נקודה.

2. מדיניות ארגונית לא נכונה

הקצב המהיר של העסקים בעידן הדיגיטלי מוביל למדיניות המתפתחת ללא הרף, כולל מדיניות שמירה שקשה לעמוד בה, שלא לדבר על ניהול. בדיוק כמו מחיקה קשה ורכה, ל- Office 365 מדיניות גיבוי ושמירה מוגבלת  שאינה מיועדת להוות פתרון גיבוי כולל.

סוג אחר של התאוששות, שחזור פריטי תיבת דואר בנקודה בזמן, אינו בתחום Microsoft. במקרה של בעיה קטסטרופלית, פיתרון גיבוי יכול לספק את היכולת לחזור לנקודת זמן קודמת לפני בעיה זו ולחסוך את הקטסטרופה.

עם פתרון גיבוי של Veeam על Office 365, אין פערי מדיניות שמירה . גיבויים לטווח קצר או ארכיונים ארוכי טווח, משחזרים את תיבת הדואר לנקודת זמן קודמת, והכל נמצא בהישג ידך מה שהופך את שחזור הנתונים למהיר, קל ואמין.

3. אבטחה פנים ארגונית שלוקה בחסר

הרעיון של איום אבטחה מעלה בראשו האקרים ווירוסים. עם זאת, עסקים חווים איומים מבפנים, והם מתרחשים בתדירות גבוהה יותר ממה שאתה חושב. ארגונים נופלים קורבן לאיומים הנשקפים מעובדיהם, באופן מכוון ולא מכוון.

הגישה לקבצים ואנשי קשר משתנה כל כך מהר, וזה יכול להיות קשה לפקח על עובדים שבהם הבעת הכי הרבה אמון. למיקרוסופט אין שום דרך לדעת מה ההבדל בין משתמש רגיל לעובד שהופסקה עבודתו ומנסה למחוק נתוני חברה קריטיים לפני שהם עוזבים. בנוסף, חלק מהמשתמשים יוצרים באי-ידיעתם ​​איומים רציניים על ידי הורדת קבצים נגועים או באמצעות הדלפה בטעות של שמות משתמש וסיסמאות לאתרים שהם חשבו שהם יכולים לסמוך עליהם.

דוגמא נוספת היא שיבוש ראיות. לדוגמא:

עובד מוחק היסטוריית מיילים או קבצים מפלילים – תוך שמירה על אובייקטים אלה מחוץ להישג ידם של מחלקות המשפט, או משאבי אנוש בארגון.

4. אבטחה חוץ ארגונית שלוקה בחסר

תוכנות זדוניות ווירוסים, כמו תוכנות כופר, גרמו נזק חמור לארגונים ברחבי העולם. לא רק מוניטין החברה נמצא בסיכון, אלא גם הפרטיות והאבטחה של נתונים פנימיים ולקוחות.

איומים חיצוניים יכולים להתגנב דרך מיילים וקבצים מצורפים, וזה לא תמיד מספיק כדי לחנך את המשתמשים למה להיזהר – במיוחד כאשר ההודעות הנגועות נראות כה משכנעות. פונקציות הגיבוי / השחזור המוגבלות של Exchange Online אינן מספקות

לטפל בהתקפות חמורות. על ידי גיבויים קבועים יעזרו להבטיח שיהיה לכם עותק גיבוי נקי מוירוסים בנתונים שלך ושתוכל להתאושש במהירות.

5. עמידה ברגולוציה משפטית שמחייבת חלק מהארגונים

לפעמים אתה צריך לאחזר באופן בלתי צפוי דוא"ל, קבצים או סוגים אחרים של נתונים על רקע פעולה משפטית. משהו שאתה אף פעם לא חושב שזה יקרה לך עד שזה קורה. מיקרוסופט הקימה כמה רשתות בטיחות, (Litigation Hold) אך שוב, אלה אינם פיתרון גיבוי חזק המסוגל להרחיק את החברה שלך מבעיות משפטיות. לדוגמה, אם אתה מוחק משתמש בטעות, גם תיבת הדואר שלו, אתר SharePoint האישי וחשבון OneDrive נמחקים.

דרישות החוק, ודרישות הציות לתקנות משתנות בין ענפים עבודה שונים וכן בין מדינות, אך קנסות, עונשים וסכסוכים משפטיים הם שלושה דברים שאין לך מקום לרשימת המטלות שלך.

6. ניהול היברדי של הדואר והאופיס 365

ניהול דואר אלקטרוני היברידי והעברות ל- Office 365

ארגונים המאמצים את Office 365 זקוקים בדרך כלל לחלון זמן שישמש כחלון מעבר בין Exchange מקומי שקיים בשרת המשרדי הלוקאלי ל- Office 365 Exchange Online. מיגרצית אימייל היברידיות אלה נפוצות, אך עם זאת מציבות אתגרי ניהול נוספים.

פתרון הגיבוי הנכון של Office 365 אמור להיות מסוגל להתמודד עם מיגרצית דוא"ל היברידיות, ולטפל בנתוני חילופי זהים, מה שהופך את מיקום המקור ללא רלוונטי.

יתר על כן, אתה אמור להיות מסוגל לאחסן את הנתונים בכל מקום שתבחר, בין אם בגיבוי ענן, באחסון כגון AWS S3 או Azure Blob, או עם ספק שירות מנוהל.

באיזו תדירות הסיבות הללו קורות?

עכשיו אתה מבין מדוע חשוב מאוד לגבות את נתוני Office 365 שלך. אבל אתה בטח תוהה עד כמה אכן מתרחשות שש הפגיעות האלה בנושא הגנת נתונים. למרבה הצער, התשובה היא לעתים קרובות מדי …

למעלה מ -1,000 אנשי IT נשאלו אילו צורות של אובדן נתונים הם חוו בענן. שגיאת משתמש / מחיקה בשוגג, איומי אבטחה ופערי שמירה כל אלה עדכנו את הרשימה מ -18% ממה שהיה ידוע ל 37% לאחר ביצוע הסקר החדש.

המציאות המפחידה היא שלמרות שנתונים רגישים נשמרים בענן כמו במסמכי Office לדוגמא, לפי הערכות 76% אינם מגובים 2. למעשה, IDC מצהיר כי ל- 6 מתוך כל 10 ארגונים עדיין אין כל סוג של הגנה על נתונים של Office 365. האם אתה עובד באחד מהארגונים הלא מוגנים האלה? אם כן, מקווה שיש לך כעת את התובנות הזמינות באמצעות דוח זה כדי לעודד את הארגון שלך להגן על נתוני Office 365 שלו.

צרו קשר להצעת מחיר לשירותי מחשוב לעסקים ופתרון למיילים שלכם בארגון 077-4000179

קרדיט מאמר: חברת Veeam
אהבתם שתפו:
רוצים שקט בנוגע למחשבים של העסק?

נא למלאות את הפרטים ונציג יחזור אליכם להצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם!

IP מחשבים – חברתנו הוקמה בשנת 2003 ומאז ועד היום מתמחה בשרותי מחשוב לעסקים, בדגש על שרתים וירטואליים בענן בחוות השרתים שלנו, חוזי שרות ברייטנר חודשי, פתרונות גיבוי און ליין, צוות אנשי סיסטם ומוקד HELP DESK זמין לשרות הלקוחות, מתמחים בשרתי SAP, פריורטי וחשבשבת הן במודל שכירות והן כשרות קבוע עם רישוי הלקוח, כמו כן ברשותנו מעבדת תיקון מחשבים ניידים מהגדולות בארץ כולל תיקון מקבוק.

מידע נוסף
שירותי מחשוב לעסקים

שירותי מחשוב לעסקים ולחברות

שירותי מחשוב לעסקים ולקוחות פרטיים בעולם העסקים המודרני של היום בו מתנהלת רוב עבודות הארגון באמצעות מערכות מחשוב ותקשורת מתקדמות ומשוכללות. מערכות המחשוב חדשות כוללות

שווה קריאה
שירותי מחשוב לעסקים
שירותי מחשוב לעסקים ולחברות

שירותי מחשוב לעסקים ולקוחות פרטיים בעולם העסקים המודרני של היום בו מתנהלת רוב עבודות הארגון באמצעות מערכות מחשוב ותקשורת מתקדמות ומשוכללות. מערכות המחשוב חדשות כוללות

קרא עוד »
רוצים שקט בנוגע למחשבים של העסק?

נא למלאות את הפרטים ונציג יחזור אליכם להצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם!

דילוג לתוכן